Uzdrawiające centrum sportowe "ConanGym"

Mieści się w dzielnicy Fabijoniđkës. Przychodzą do Centrum ci, którzy mają kłopoty z nadwagą, bowiem mogą tu pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o swój wygląd, nauczyć się żyć w zgodzie ze sobą i tym samym zahamować proces starzenia się organizmu. Tu mieści się solarium, pokój z promieniowaniem ultraczerwonym. Można ćwiczyć jogę, aerobikę, korzystać z różnych trenażerów.

Centrum uzdrawiające udziela pomocy dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, właśnie w tej sprawie konsultuje prof. Jasiunas, dojeżdżający z Kowna.

Pacjenci mają możliwość korzystania z sauny; już po pierwszym seansie organizm spala do 2400 kalorii, sauna zmniejsza bóle reumatyczne, polepsza ogólny krwiobieg organizmu, działa regenerująco na skórę. W naszym centrum można zaprogramować system, według którego można modelować swoje ciało. Wybór takiego programu i konsultacje dotyczące diety i żywienia są bezpłatne.

Po intensywnych ćwiczeniach i kąpielach na klientów czekają masażyści, kosmetyczki i fryzjer.

Jest tu również specjalny pokój zabaw dla dzieci, które znajdą zajęcie, podczas gdy rodzice będą ćwiczyć lub zażywać kąpieli w saunie.

Od trzech lat indywidualnie usługi fryzjerskie świadczy tu Bożena Basłyk. Bożena posiada odpowiednie wykształcenie, certyfikaty, które zdobyła na seminariach organizowanych przez miejscowych i zagranicznych specjalistów. Do pielęgnacji włosów używa się jakościowych kosmetyków firmy "Schwarzkopf".

Strzyżenie włosów kosztuje tu 7 - 9Lt, masaże od 25 Lt. Dla stałych klientów są zniżki.

Centrum sportowe "ConanGym" zaprasza Państwa pod adresem Gedvydţiř 17 w Wilnie w godz. 7.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku, w soboty, niedziele w godz. 8.00 - 16.00 tel. 237 - 57 - 77, 237 - 57 76. Tu można porozumieć się również po polsku!

Na zdjęciu: od lewej Bożena Basłyk z nauczycielką i modelką obok

Nasz Czas 43 (582)