"Maţoji Vokietija"

Sklep, który warto odwiedzić. Kilka miesięcy temu przy ul. Aguonu 19 (naprzeciko S.A. "Lietuvos dujos") otworzył drzwi nowy sklep o nazwie "Maţoji Vokietija". Już sama nazwa mówi, że towar, który tu się sprzedaje pochodzi wyłącznie z Niemiec, ze znanych niemieckich firm.

A asortyment naprawdę przedstawia Niemcy w miniaturze. Obuwie i odzież, w tym tanie kurtki skórzane, ubranie jesienne dla dzieci. Duży wybór towarów elektrycznych od odkurzaczy i kuchenek mikrofalowych, do elektrycznych piecyków, sokowirówek, żelazek i czajników.

Panie i panienki znajdą tu wszystko, czy prawie wszystko do pielęgnacji włosów. Dzieci zaś - zabawki, nawet dziecięce przenośne komputery.

Panowie też nie wyjdą z niczym. Dla nich duży wybór centrów muzycznych, CD i DVD, telewizorów, nawet teleskopy. Sklep ten różni się od innych tym, że tu można się potargować, jeżeli chodzi o cenę towaru. A jak powiedziała dyrektor Pani Anastasija, dla czytelników "Naszego czasu" będą nawet zniżki.

Zaglądnijcie do nas, a nie będziecie żałować!

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 19.00, w soboty od 10.00 do 16.00. Jeszcze raz podajemy adres: Wilno, ul. Aguonř 19, tel. 213 96 19, e-mail: litprodkom @takas.lt

Nasz Czas 41 (580)