ZSA "Vihenda"

ZSA "Vihenda" jest dystrybutorem kotłów centralnego ogrzewania polskiej firmy SEKO. Firma produkuje kotły od 1976 roku. SEKO stale modernizuje swoją produkcję. Stalowe kotły są spawane sposobem komputeryzowanym, co pozwala osiągnąć dobrą jakość produkcji. Na rynku polskim firma rocznie sprzedaje do 5 tys. kotłów.

ZSA "Vihenda" od 2 lat sprzedaje na rynku litewskim kotły firmy SEKO - na paliwie stałym (drewno, węgiel, brykiety, trociny).

Kotły są ekonomiczne i estetyczne. Mogą być instalowane w domach 1-2 rodzinnych, w biurach, szkołach, mniejszych zakładach produkcyjnych oraz w mieszkaniach domów wielomieszkaniowych (w kuchniach, korytarzach). Na życzenie odbiorcy kotły są kompletowane z regulatorem ciągu i pompą cyrkulacyjną. Zastosowanie tych urządzeń pozwala zaoszczędzić do 30% paliwa. W kotłach wmontowane są urządzenia do mechanicznego usuwania popiołu z rusztów popielnika. Ilość jednorazowo założonego paliwa wystarcza na 12 godzin ciągłej pracy kotła. Wydajność kotłów 83%, czyli tylko do 17% ciepła ulatnia się do komina. Eksploatacja kotłów nie wymaga wkładów kominowych. Gwarancja 2 lata. Kotły są o mocy 10Kw i więcej, czyli mogą ogrzewać pomieszczenia od 60 do 600m2. Cena kotłów od 1290 Lt.

ZSA "Vihenda", w okresie dużej konkurencji, za niecałe 2 lata sprzedała na Litwie przeszło 250 kotłów typu SEKO z górnym paleniem i EKO-II z dolnym paleniem. I co ważne, że za ten czas, spółka nie otrzymała żadnych zastrzeżeń od odbiorców, dotyczących eksploatacji i jakości kotłów. ZSA "Vilhenda" sprzedaje również kotły na raty. Można tu nabyć bojlery polskiej firmy "Galmet" do grzania wody, elektryczne i kombinowane z nagrzewaniem wody od systemu grzewczego i zamówić specjalistę do montowania kotłów i całego systemu grzewczego.

Pracownicy spółki obsługują klientów również w jęz. polskim. ZSA "Vihenda" zaprasza Państwa pod adresem: Wilno, ul. Verkiř 52, II piętro, tel. 73 86 22 do godz. 17.00. fax. 76 27 27, kom. 8611 37 219.

Nasz Czas 37 (576)