Polonia Records zaprasza do współpracy

Polonia Records jest istniejącym od dwunastu lat wydawcą elitarnej muzyki na płytach CD oraz czasopism (edukacyjnych dla dzieci, takich jak Pomaluj Swój Świat, czy muzycznych, jak Jazzi (magazyn). W naszym katalogu znajduje się ponad trzysta wydawnictw, moim zdaniem niezwykle ważnych dla kultury polskiej, a także niezbędnych w bibliotece każdego Polaka. Jestem szczególnie dumny z niedawno rozpoczętej serii płyt z muzyką ludową, która będzie bezsprzecznie jedną z największych i najważniejszych takich kolekcji na świecie. Do chwili obecnej wydaliśmy 36 płyt z tej serii, docelowo zaś ma ich być około stu. Nasza firma zajmuje się również muzyką jazzową oraz dziecięcą.

Piszę do Państwa, ponieważ chcemy podzielić się naszym dorobkiem ze wszystkimi Polakami, niezależnie od miejsca zamieszkania, zarówno w postaci informacji o naszych wydawnictwach, jak poprzez bezpośrednie udostępnienie ich:

Do recenzji prasowych i radiowych, na konkursy, do szkół i bibliotek, dla Domów Polskich.

Oczywiście, nadrzędnym celem mojej firmy jest uzupełnianie katalogu nowymi nagraniami. Jestem przekonany, że wśród Państwa czytelników jest wielu ludzi, którzy marzą o wydaniu własnej płyty i np. ze względów finansowych lub organizacyjnych dotychczas tego uczynić nie mogli. Polonia Records chciałaby wyszukać osoby utalentowane, lecz dotychczas niedostrzeżone i pomóc im w zrealizowaniu takich marzeń (w tym wypadku myślę o muzyce ludowej, biesiadnej czy dziecięcej, choć nie wykluczam również np. jazzu.

Z poważaniem Stanisław Sobóla
08-116 Warszawa Poland
ul. Jana Pawła II 18/13
tel. +48 (22) 624 32 13
fax +48 (22) 624 32 13

Nasz Czas 37 (576)