Sieć hoteli Europa Hotels na Litwie

Europa Imperial Vilnius jeden z pierwszych hoteli w Wilnie otwarty na Starówce w marcu 2001 r. W grudniu 2001 r. został zrekonstruowany drugi hotel Europa Residence Vilnius i otwarty w pobliżu Katedry Wileńskiej. Na kwiecień 2003 roku zaplanowane jest otwarcie dwóch prestiżowych hoteli sieci Europa Hotels:

Europa Plaza Vilnius, 22 pokoje - ul. Auđros Vartř 1
Europa City Vulnius, 130 pokoji - ul. Jasinskio 14

Obecnie sieć hoteli Europa Hotels posiada trzy hotele - dwa w Wilnie, jeden w Kłajpedzie. Wraz z otwarciem każdego hotelu, podpisywane są kontrakty z siecią marketingową Best Eastern Hottels, co stanowi dodatkowy rynek zbytu naszych usług, bo mamy dużo propozycji dla klientów na całym świecie.

W planach kierownictwa sieci hoteli jest również otwarcie hoteli poza granicami Litwy - w Rydze i Moskwie.

Hotel Europa Imperial Vilnius jest atrakcyjny nie tylko pod względem wysokiej klasy obsługi, luksusowych pokoi, ale też swym dogodnym położeniem - przy ul. Auđros vartř 6, Europa Imperial Vilnius: tel. (370 5) 2660770, faks. (370 5) 2612000 nie opodal Ostrej Bramy. Z okien hotelu otwiera się wspaniała panorama Starówki, widok na kościół św. Kazimierza i Ostrą Bramę.

XIX - wieczny gmach zbudowany w centrum Starego Miasta, dzisiaj przedstawia elegancki hotel z miłą atmosferą prywatnego domu. Tu odczuwa się idealne zgranie stylu, zacisze, urok historycznego miejsca i elegancji. 37 pokoi standardowych i luksusowych oraz trzy apartamenty zabezpieczą państwu komfortowy pobyt. Do usług klientów bezpłatny hotelowy parking, sala konferencyjna (mieści około 40 osób), centrum biznesowe i bar. Restauracja hotelowa, z okien której można oglądać piękne widoki Starówki, proponuje na śniadanie korzystanie z dań "szwedzkiego stołu", bądź obiad "a la carte" w przyjacielskiej atmosferze. W restauracji można zamówić prywatne obiady, kolacje i przyjęcia świąteczne. W marcu br., obok została otwarta nowa restauracja "Medininkai", która łączy w sobie urok wnętrza zrekonstruowanego XVI - wiecznego gmachu ze współczesną wysokiej klasy obsługą, wykwitną kuchnią i przytulną atmosferą. Restauracja "Medininkai" znana jest na Litwie od lat 60-tych. Otwarty w grudniu 2001 r. hotel wysokiej klasy Europa Residence Vilnius jest położony w centrum Starego Miasta nie opodal Katedry Wileńskiej przy ul. Pilies 10, Europa Residence Vilnius: tel. (370 5) 2107777, faks. (370 5) 2107770. Już samo historyczne miejsce przyciąga tu wielu turystów i ludzi biznesu. Duże pokoje hotelowe (jest ich 30) urządzone są według współczesnych wymogów, dla gości przytulna restauracja z kominkiem, klub nocny i sala dansingowa, dwa bary mieszczące się w piwnicach XV- wiecznego budynku.

Nowy hotel Europa Palace w Kłajpedzie, jedyny tej klasy w portowym mieście, otworzył swe podwoje w kwietniu br. Hotel rozlokował się w odrestaurowanym XIX - wiecznym gmachu, położonym przy Placu Teatralnym Starego Miasta, ul. Ţvejř 21/Teatro 1, Europa Palace Klaipeda: tel. (37046) 404444, faks. (37046) 404445

W 1839 r. w tym budynku mieścił się również hotel i restauracja "Zum Weissen Schwan". W nowym hotelu będzie 35 pokoi i apartamenty, bar, restauracja, sala bankietowa i konferencyjna. Goście będą mieli możliwość cieszyć się widokiem z okien na rzekę Danię i Plac Teatralny oraz odbywać spacery brzegiem Morza Bałtyckiego.

Trzy filie Europa Hotels otwierają swe podwoje dla gości i mamy nadzieję, że spędzą tu Państwo przyjemne chwile.

Telefon rezerwacji: 70055800
Nasz adres w internecie:
e-mail: reservation@hoteleuropa.lt;
www.hoteleuropa.lt.

Nasz Czas 36 (575)