ZSA "Hiza"

Działa na rynku litewskim od 1993 roku jako przedsiębiorstwo handlowe.

Przedsiębiorstwo sprowadza z Włoch urządzenia santechniczne. Mogą tu Państwo nabyć wentyle, wężyki do wody, wężyki na gaz, rurki przeznaczone do systemu ogrzewczego, filtry do wody, zawory kulkowe stosowane w instalacjach domowych do wody zimnej i gorącej, w instalacjach sanitarnych, wodociągowych i przemysłowych.

W roku 1997 przedsiębiorstwo "HIZA" nabyło na własność nowe urządzenia włoskie przeznaczone do produkowania wężyków. ZSA "Hiza" na bazie jakościowych surowców włoskich produkuje wężyki do wody i do pralek. Od 2000 roku "HIZA" otrzymała certyfikaty na produkcję własnych wężyków do gazu.

Produkcja sprowadzana z Włoch oraz produkcja własna posiada międzynarodowe certyfikaty. Swoją produkcję firma eksportuje do Łotwy, Ukrainy, Białorusi i Kaliningradu.

Urządzenia przeznaczone do montażu i santechniki sprzedawane są w dużych salonach handlowych "Pasidaryk pats", "Senukai". Produkcję "Hizy" chętnie nabywają santechnicy, montażyści, spółki budowlane.

ZSA "Hiza" pomoże dokonać Państwu wyboru. Konsultacje dotyczące produkcji miejscowej i włoskiej są bezpłatne.

ZSA "Hiza" chętnie nawiąże kontakty z przedsiębiorcami zainteresowanymi produkcją urządzeń santechnicznych. Wszelka informacja pod adresem: Wilno, ul. Laisvës 55 - 108 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00. jak też pod nr tel. 42 76 33, na fax 40 06 21 oraz na e-mail: hiza@takas.lt.

Nasz Czas 33 (572)