Agencja Turystyczna - UAB Europos
kelioniu agentűra

Agencja Turystyczna Europos Kelioniř Agentura działa na rynku od stycznia 2002r., posiada licencję na prowadzenie działalności turystycznej nr 002817 oraz gwarancję ubezpieczeniową Lietuvos Draudimas.

Agencja współpracuje z biurami turystycznymi :AFRICA lines, ORBITOUR Lufthansa City Center, ORBIS Travl Junior, STABAMAR, Dabako-Tur z Białorusi, ŽELESA, GRUDA a także z sanatoriami w Druskienikach i Birđtonasie.

Dzięki współpracy ze starannie dobranymi partnerami ,profesjonalnie zajmujemy się indywidualną turystyką wyjazdową do krajów egzotycznych. Proponujemy Państwu odbiegającą od stereotypów, dynamiczną, pełną niespodzianek i atrakcji formę wypoczynku. Nasza oferta ukazuje niepowtarzalne piękno unikalnych miejsc w Afryce, Ameryce,Azji i na Alasce, do których nie docierają autokarowe wycieczki ,a gdzie różnorodność kultur, wspaniała przygoda ,dzikie zwierzęta wzbudzają zachwyt, ukazując świat prawdziwie piękny. Uczestnicząc w wyjątkowych wyprawach, dołączycie Państwo do ekskluzywnego towarzystwa podróżników-eksploratorów.

Jesteśmy touroperatorami wyjazdów do Polski, Czarnogóry, Chorwacji, Grecji,Turcji. Dysponujemy szerokim wachlarzem ofert LAST MINUTE. Dzięki współpracy z wieloma kontrahentami na rynku usług turystycznych, dysponujemy szeroką bazą noclegową w dowolnym regionie Litwy. Proponowane przez nas lokalizacje charakteryzują się doskonałą infrastrukturą, stwarzając warunki do pracy ,wypoczynku i dobrej zabawy.Z dużą starannością przygotowujemy imprezy towarzyszące.

Posiadamy uprawnienia pośrednictwa wizowego i voucherów do Białorusi. Prowadzimy ubezpieczenia w pełnym zakresie firmy Lietuvos Draudimas.

Nasza propozycja jednak na tym się nie kończy. Mamy nadzieję, że dużym powodzeniem będą cieszyć się nowe kierunki, które przedstawimy Państwu w najbliższym czasie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pytania dotyczące naszej oferty prosimy kierować:

Europos Kelioniu Agentűra, Pamënkalnio g. 25-15 (b. ul. Portowa), 2001 Vilnius

www.eurokeliones.lte-mail:info@eurokeliones.lt
tel.+370 5 2121918, tel|fax +370 5 2625509

Dyrektor Marek Pakuła

NCz 26 (565)