ZSA "Altarija"

Została założona w 1991 r. Podstawę produkcyjną spółki stanowił sklep i zakład produkcji wyrobów garmażeryjnych i cukierniczych.Zakład profilu nie zmienił, nadal wypieka bułeczki, ciasta, paszteciki, keksy oraz torty na specjalne zamówienie i różne okazje. Torty można tu zamówić od 1 kg do 30 kg w cenie 16-20Lt za 1kg. Wszystkie wyroby są wypiekane z naturalnych składników bez dodawania konserwantów.

Możecie tu Państwo zamówić piękne i smaczne torty "Naktelë", "Dainava", "Jaunystë", "Pinavija", w kształcie wieżyczek, domków, serduszek przeznaczone na różne okazje.

ZSA "Altarija" produkuje i sprzedaje półfabrykaty mięsne: kiełbaski, gołąbki, kibiny, czebureki, pierogi, również sprzedaje gotowe dania mięsne, rybne, mleczne.

Pani Genowefa Kazlauskienë w sferze handlu pracuje od 40 lat i jest dyrektorem ZSA "Altarija" od początku jej założenia. Pracuje tu stały zgrany kolektyw, od którego w dużej mierze zależy jakość produkcji. W sprzedaży są tu zimne zakąski, sałatki, napoje, dobrej jakości czarna kawa i capuccino.

ZSA "Altarija" nawiąże współpracę z odbiorcami produkcji na Litwie, a także w Polsce, w Łotwie i Estonii oraz załatwi formalności dotyczące wywozu produkcji do innych krajów.

ZSA "Altarija" mieści się w Wilnie, przy ul. Antakalnio 72, tel. 34 90 23 i zaprasza państwa codziennie w godz. 9.00 - 17.00.

NCz 26 (565)